Yhteystiedot

Kessu Oy
Juurakkokuja 4
01510 Vantaa
Ota yhteyttä

kessuyhteydenotto@sgn.fi

Söderholm Peter
Myynti, tekninen tuki
0400 49 2493
peter@kessu.fi

Hämäläinen Harri
Myynti, tekninen tuki, varaosat – Paana
040 487 4133
harri.hamalainen@kessu.fi

Laari Manu
Myynti, tekninen tuki
045 678 5654
manu.laari@sgn.fi

Johan Suokko
Varaosat, lähetykset, laskutus
040 539 2328
johan.suokko@sgn.fi

Mäkitalo Jussi
Tekninen tuki, huolto
Pohjois-Suomi huoltovaraukset
040 773 3964
jussi.makitalo@sgn.fi

Mäkitalo Jaakko
Tekninen tuki,
Huolto Pohjois-Suomi
040 168 1065
jaakko.makitalo@sgn.fi

Korhonen Perttu
Tekninen tuki, huolto
Keski- ja Etelä-Suomi huoltovaraukset
044 990 9256
perttu.korhonen@sgn.fi

Laukkanen Raimo
Tekninen tuki,
Huolto Keski- ja Etelä-Suomi
040 487 4130

Jetsu Ville
Tekninen tuki,
Huolto Keski- ja Etelä-Suomi
044 497 7010
ville.jetsu@sgn.fi

Ollila Juha
Huolto Keski- ja Etelä-Suomi
050 406 2808
juha.ollila@sgn.fi

Eskola Jani
Huolto Etelä-Suomi
050 434 1356
jani.eskola@sgn.fi

Ajo-ohje

Kessu Oy

Ajo-ohje